Шпиталь Шептицького прийматиме на лікування поранених вояків зі зони АТО

Шпиталь ім. Андрея Шептицького у Львові пропонує надання медичної опіки постраждалим у зоні АТО за фінансової підтримки Фундації Духовного Відродження, а мережа аптек «D.S.» запропонує дисконтну картку на купівлю ліків для тих військових, які потребуватимуть довготривалого лікування.

Такі нові можливостві допомоги пораненим військовим передбачають в рамках програми «Люди для військових», які постраждали у зоні АТО, передає прес-служба Львівської міськради.

За словами директора Фундації Духовного Відродження о. Тараса Миляна, така співпраця зараз на часі. Адже щодня кількість поранених військових збільшується, відповідно потрібен й більший ресурс.

Він додав, що на базі Шпиталю постраждалі матимуть змогу «пройти обстеження в амбулаторно-діагностичному відділенні та перебувати на денному стаціонарі у відділенні паліативного лікування, пройти рентгенографічне обстеження у рентген-кабінеті та всі необхідні процедури у фізіотерапевтичному кабінеті. А для тих, хто потребуватиме довготривалого лікування, мережа аптек «D.S.» пропонує картку на знижку».

«З березня у Шпиталі можна буде отримувати психологічний і духовний супровід. Люди, які матимуть труднощі з фінансами, щоб купити медикаменти, можуть отримати суттєву фінансову знижку від компанії «D.S.». У Фундації Духовного Відродження є людина, яка буде приймати усіх потерпілих, скеровувати їх до Шпиталю ім. Митрополита Шептицького. Коли будемо бачити, що є потреба в медичному забезпеченні, Фундація Духовного Відродження буде видавати дисконтну картку», – зазначив о. Тарас Милян.

«Окрім того, скоро ми відкриваємо окремий проект для військових, для постраждалих на Майдані, для родичів загиблих – Центр психічного здоров’я. У нашому Шпиталі ми надаватимемо всесторонню опіку військовим», – додав директор Шпиталю ім. Андрея Шептицького о. Андрій Логін.

Щодо картки на знижку від мережі аптек «D.S.», то генеральний директор мережі аптек «D.S.» Олег Никулишин пояснив: «Спочатку ми розробили макет глибокої знижки. Зараз розглядаємо 10-відсоткову знижку. Будемо дивитись на потреби. Коли ми розуміємо, що є люди, які залишились інвалідами, хронічно хворими, то, можливо, ми зможемо відшкодувати повну вартість медикаментів. Ми будемо моделювати різні ситуації. Перша допомога, яку ми можемо надати вже зараз – це знижка. Залежно від ситуації, ми будемо додавати цінність для цих людей».

«На травень місяць ми плануємо провести два тури реабілітації військовослужбовців у нашому реколекційному центрі в Новояворівську, де хлопці зможуть психологічно і духовно відійти від зони АТО. Також у нас стартує стипендіальна програма для дітей загиблих військових в зоні АТО. На сьогодні ми вже маємо залучено 45 тис. 800 грн, які хочемо витратити на оплату навчання, гуртків для дітей загиблих», – додав директор Фундації Духовного Відродження о. Тарас Милян.

Довідка. Програма «Люди для військових» стартувала 1 серпня 2014 року з благословення митрополита Ігоря (Возьняка) та передбачає: медичне забезпечення військових; лікування, пошук можливостей протезування, реабілітація, фізичне оздоровлення; поствоєнний супровід: допомога психолога, робота з алкозалежними, духовна опіка; підтримка родин військових: матеріальна допомога, стипендіальна програма для дітей військових.

Благодійна установа «Шпиталь ім. Митрополита Шептицького» – медична установа, заснована 1903 року для надання лікарської допомоги для найменш забезпечених мешканців міста, працювала до 1944-го. У 1992 році Шпиталь відновив свою діяльність й надалі розвиває свої можливості, орієнтуючись на забезпечення цілісної опіки над хворими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук