Шпиталю для прикордонників благодійники подарували новий рентген-апарат

Головні новини Львова 31.07Зореслава Губарь, 31 липня 2015, 19:09 399 0

У Львівському госпіталі прикордонної служби відтепер працюватиме новий сучасний рентген-апарат. Його подарував митрополії Львівської архидицезії Римо-Католицької церкви. Раніше замість сучасного рентген-апарату знімки робили на старому, 15-річному.

«Він, по-перше, був великий, незручний. Тяжко було важких хворих обстежувати, бо там стіл рухався лише вліво та вправо. А тут стіл може бути в будь-якому положенні, так само й сам апарат, я ним можу крутити так, як мені потрібно», – зазначив рентгенолог Олена Кіхтан.

Рентген-машина сама автоматично обирає програму. Якщо, до прикладу, вага пацієнта більша – його опромінює більше і навпаки. Відтак знімки апарат робить точніші, а людина не отримує зайвого опромінення. Вартість такої австрійської рентген-машини – 2,5 млн грн.

«Завдяки сприянню Римо-Католицької церкви установлений новий апарат рентгенівський вартістю 2,5 млн грн. Також ці самі благодійники дали нам допомогу на 140 тис. грн. Це ліжка функціональні, реанімаційне обладнання, апарати для наркозу, апарати для догляду за хворими, для реабілітації плечових суглобів, верхніх нижніх кінцівок», – розповів начальник львівського клінічного госпіталю Державної прикордонної служби Андрій Іващенко.

А от на фронт попрямує сучасний реанімобіль. Його придбали вже інші благодійники – фонд «Підгорецький замок». Гроші заробили на аукціоні, де художники продали свої роботи. В машині можна навіть оперувати. І це ще не все.

«Цей реанімобіль добрий тим, що є тут холодильник для того, щоб могли тримати кров, замінники крові – це також дуже важливо. Крім того, є сейф, де можна тримати сильнодіючі наркотичні знеболювальні», – розповів начальник приймального відділення, лікар Оксана Гут.

Уже за кілька днів реанімобіль відправлять під Маріуполь у підрозділ Західного регіонального управління.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук