Штат Каліфорнія допоможе українцям реформувати Національну гвардію

Штат Каліфорнія допоможе українцям реформувати Національну гвардію

Сенат Штату Каліфорнія затвердив резолюцію щодо співпраці між Національною гвардією Каліфорнії та Україною. Законодавці Каліфорнії відзначили успішну 21 річну історію взаємодії між Україною та штатом і підтвердили готовність продовжувати розвиток партнерських відносини.

Про це повідомило радіо «Голос Америки».

Передусім йдеться про надання допомоги для розбудовиу країнських збройних сил, обміну досвідом та проведення тренінгів для українських бійців і командирського корпусу.

Презентуючи документ у Сенаті автор резолюції Мет Дабабнег (Matt Dababneh) заявив, що для нього «велика честь відзначити роль Національної гвардії штату Каліфорнія у допомозі партнерським країнам, з метою розвитку їхнього військового та цивільного контролю, зміцнення принципу верховенства права та створення стабільних держав».

Законодавці Каліфорнії окремо відзначили внесок у розвиток відносин між Україною та США американця українського походження Ігоря Пастернака (Igor Pasternak), директора компанії «Aeroscraft», що працює в Каліфорнії.

«Дуже важливо бачити підтримку, яку штат Каліфорнія надає Україні, зокрема інструменти та знання, які допоможуть посилити боєздатність та політичну стабільність України», - заявив Ігор Пастернак.

Програма партнерства між Національною гвардією Каліфорнії та Україною була започаткована в 1993 році. З того часу, американські військові провели низку навчальних ініціатив, метою яких було посилення боєздатності українських збройних сил.

У рамках співпраці, українські військові відвідали Каліфорнію для участі у навчаннях з подолання наслідків стихійних лих. Також американські військові побували в Україні, де брали участь у спільних антитерористичних навчальних програмах. З 2000 року було проведено понад 330 спільних військових заходів.

Програма також розповсюджується і на цивільну галузь. Національна Гвардія Каліфорнії допомагає навчальним та спортивним приладдям школам в Миргороді та Старичах. Також каліфорнійські гвардійці працювали волонтерами у сиротинцях в Київській та Львівській областях. Один з останніх цивільний проектів, здійснених на кошти партнерства – відбудова в Одесі туберкульозної лікарні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук