Шустер і активісти створять Комітет порятунку свободи слова в Україні

Журналіст і телеведучий Савік Шустер і громадські активісти створять Комітет порятунку свободи слова в Україні.

«Після систематичного утиску журналістів і незалежних медіа активісти, депутати і журналісти прийняли рішення об'єднатися в Комітет порятунку свободи слова в Україні. Вирішальним чинником стала справа навколо телеведучого Савіка Шустера», – йдеться у заяві, яку 28 квітня поширила прес-служба компанії «Савік Шустер Студія».

Окрім Шустера, комітет підтримали народний депутат із фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко, голова Одеської обласної державної адміністрації Михаїл Саакашвілі та інші представники медіа і громадянського суспільства.

Як повідомлялося, 26 квітня стало відомо, що відомому журналісту Савіку Шустеру було анульовано ліцензію на роботу в Україні. У Київському центрі зайнятості пояснили, що таке рішення було ухвалено на підставі отриманої від Державної служби зайнятості інформації про відкрите стосовно нього кримінальне провадження.

Сам Шустер раніше заявив, що вважає цілеспрямованим ухвалення такого рішення напередодні свят. Телеведучий також повідомив, що написав заяву на скасування рішення про анулювання його дозволу на роботу в Україні й оголосив голодування до моменту повернення йому права працювати в Україні.

28 квітня Державна служба зайнятості припинила дію рішення Київського міського центру зайнятості стосовно анулювання дозволу на роботу в Україні громадянина Канади, журналіста і телеведучого Савіка Шустера до з'ясування обставин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук