Шустеру анулювали дозвіл на роботу через відкрите проти нього кримінальне провадження

Справу проти Шустера відкрили в жовтні 2015 року

Рішення про анулювання ліцензії на роботу в Україні відомому журналісту Савіку Шустеру було ухвалено на підставі отриманої від Державної служби зайнятості інформації про відкрите стосовно нього кримінальне провадження, повідомив начальник відділу Київського центру зайнятості з питань посередництва у сфері зайнятості Дмитро Шульга.

«У березні 2016 року подавалися документи для продовження дії дозволу (на роботу Шустеру), зокрема, була подана довідка про відсутність судимості, довідка МВС. Нині отримано інформацію від Державної служби зайнятості про те, що відкрито кримінальне провадження ще в жовтні 2015 року. Посилаючись на це, ми, як виконавчий орган, отримавши цього офіційного листа, дозвіл повинні були анулювати», – сказав він у Києві у вівторок, 26 квітня, передає «Інтерфакс-Україна».

При цьому він негативно відповів на запитання захисника Шустера, чи є підтвердження того, що Шустер є судимим, а на зустрічне запитання, на підставі чого було ухвалено рішення про анулювання дозволу на роботу, чиновник відповів: «У нас є офіційний лист, повідомлення від Державної служби зайнятості, що є відкрите кримінальне провадження».

«Суть листа – в інформуванні нас із позначкою про те, що цей дозвіл у таких обставинах має бути анульовано… Повідомлення про анулювання на підставі кримінального провадження, анулювання на підставі недостовірності відомостей в оформлених документах», – додав Шульга.

Нагадаємо, інформація про анулювання дозволу на роботу Шустера в Україні з’явилася у вівторок вдень. Тоді про це повідомив партнер Шустера Павло Єлізаров з посиланням на усне повідомлення представника Центру зайнятості.

Як відомо, Савік Шустер є автором і ведучим програми «Шустер live». Також він володіє 50% акцій ТОВ «ТРК «Всесвітня інформаційна служба», інша частина акцій цього телеканалу належить Павлові Єлізарову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук