«Шувар» проситиме в екоінспекції спростувати інформацію про перевірку

Марта Кривецька, 30 квітня 20139170
«Шувар» проситиме в екоінспекції спростувати інформацію про перевірку
фото ZAXID.NET
Роман Федишин

Ринок «Шувар» звертатиметься до Державної екологічної інспекції у Львівській області за спростуванням інформації про результати перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Про це повідомив власник ринку Роман Федишин (офіційна посада – радник президента підприємства).

На офіційному сайті Держекоінспекції у Львівській області 26 квітня опубліковано повідомлення про результати позапланової перевірки, яка виявила низку порушень, зокрема недотримання законодавства про охорону атмосферного повітря та раціональне використання водних ресурсів.

«За фактом виявлених порушень керівнику ТОВ “ОРСП Шувар” виданий обов’язковий до виконання припис щодо усунення виявлених порушень. У разі його невиконання Держекоінспекція розглядатиме питання тимчасового зупинення діяльності в частині, яка порушує вимоги природоохоронного законодавства», - йдеться у повідомлення.

Своєю чергою, Роман Федишин у коментарі для ZAXID.NET30 квітня розповів, що Держекоінспекція справді проводила на ринку перевірку близько двох місяців тому, внаслідок чого видала припис. Там, за його словами, вказано, які порушення потрібно усунути, і цей припис поступово виконується. При цьому Роман Федишин запевнив, що у висновках перевірки зафіксовано: ринок не несе загрози для навколишнього середовища.

Також Роман Федишин запевнив, що йому невідомо про те, щоб Держекоінспекція проводила нещодавно ще одну перевірку. «Мабуть, ми будемо звертатися до Держекоінспекції за спростуванням», - зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук