Швейцарія оприлюднила список осіб і банків Росії, які потрапили під санкції

СвітЛюбко Петренко, 28 серпня 201441350

Швейцарський уряд оприлюднив чорний список осіб і банків, які потрапили під санкції в зв’язку з агресією Росії в Україні.

Зокрема, у переліку виявилися заступник голови адміністрації президента РФ Олексій Громов, бізнесмени Микола Шамалов, Юрій Ковальчук, Костянтин Малафєєв і Аркадій Ротенберг, а також глава МВС Криму Сергій Абісов. Ці особи вже фігурують в списку санкцій ЄС і США.

До чорного списку банків потрапили Сбербанк, ВТБ, Газпромбанк, Внешнеэкономбанк і Россельхозбанк. Цим установам буде обмежено доступ до ринків капіталу Швейцарії. Раніше ці банки були внесені в список санкцій з боку Євросоюзу.

Крім того, до списку санкцій потрапили російський оборонний концерн «Алмаз-Антей» і дисконтна авіакомпанія «Добролет», яка літала до Криму.

Як наголошувалося в заяві уряду конфедерації, швейцарським компаніям і громадянам буде заборонено «починати нові фінансові відносини, а про вже існуючі необхідно повідомити владу». 

Нова заборона торкнулася також імпорту матеріалів військового призначення з Росії, а також експорту нафтового обладнання. Крім того, країна обмежить інвестиції в розвиток Криму і Севастополя. 

Загалом під швейцарські обмеження потрапляють 98 осіб, їм заборонено в'їзд на територію країни, а їхні рахунки в швейцарських банках будуть заморожені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук