Швейцарія зацікавилася інвестиціями в Україну

ЕкономікаРоман Ганкевич, 9 вересня 20166440
Володимир Гройсман обговорив з Крістою Марквальдер перспективи торговельно-економічних відносин

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із головою Національної Ради Швейцарії Крістою Марквальдер, під час якої сторони обговорили напрямки активізації двосторонніх торговельно-економічних відносин. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Як стало відомо, під час зустрічі голова Національної Ради Швейцарії відзначила зацікавленість швейцарського бізнесу інвестувати в Україну. У свою чергу український прем’єр зауважив, що одним із пріоритетів уряду є створення в сприятливих умов для розвитку бізнесу Україні. Крім того, Гройсман поінформував про здійснені кроки на цьому шляху, зокрема щодо початку реформи правосуддя, митниці, завершення формування Офісу із залучення інвестицій при прем'єр-міністрові.

«Питання дерегуляції, ліквідації будь-яких механізмів, які можуть звужувати можливості бізнесу, - це те, чим ми займаємося кожного дня. Я зацікавлений в тому, щоб бізнес, який інвестує в Україну, був успішним», - наголосив Гройсман.

Говорячи про співробітництво у торговельно-економічній сфері України та Швейцарії, голова уряду висловив переконання, що засідання Спільного торговельно-економічного комітету, яке відбудеться у вересні цьогоріч, сприятиме активізації та поглибленню двостороннього співробітництва.

Кріста Марквальдер також привітала амбітну програму реформ, над якою працює уряд, зокрема щодо децентралізації влади і боротьби з корупцією. За її словами, це покращить бізнес-клімат в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук