Силовики блокують офіс «Украероруху»

Центральний офіс Державного підприємства з обслуговування повітряного руху «Украерорух» на території аеропорту «Бориспіль» (Київ) блокують представники силових структур.

Як повідомили на підприємстві, передає агентство «Інтерфакс-Україна», силовики також заблокували Київський районний диспетчерський центр підприємства.

В «Украерорусі» також повідомили, що разом із силовиками на підприємство прибув Сергій Здоровець, який був призначений його главою після відсторонення із цієї посади Юрія Чередніченка.

Додамо, що «Украерорух», всеукраїнська профспілка «Федерація профспілок авіадиспетчерів України» і «Федерація профспілок авіапрацівників радіолокації радіонавігації України» 3 червня направили новообраному президенту України Петру Порошенко та прем'єр-міністру Арсенію Яценюку листа, в якому вимагають відставки міністра інфраструктури у зв'язку з відстороненням Юрія Чередніченка від керівництва «Украерорухом».

Тоді ж працівники «Украероруху» зібралися біля в'їзду на підприємство з метою не допустити на підприємство новопризначеного керівника Сергія Здоровца, який нібито повинен був прибути до 12:00 у вівторок, 3 червня.

Водночас в ході проведення 3 червня спільного засідання «Украероруху» і профспілок авіадиспетчерів депутати Бориспільської міської ради та районної ради висловились за потребу зберегти Чередніченка на посаді глави підприємства і скасувати рішення про призначення Здоровца.

«Украерорух» (створено 1992 року) надає повний спектр послуг з аеронавігаційного обслуговування: обслуговування повітряного руху, організація потоків повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору, радіотехнічне забезпечення зв'язку, навігації і спостереження, забезпечення метеорологічною та аеронавігаційною інформацією всіх видів польотів у зоні своєї відповідальності, що охоплює п'ять районів польотної інформації загальною площею 776,265 тис. кв. км.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук