Сімох призерів Олімпіади-2012 позбавили медалей через допінг

СпортЮлія Поліковська, 21 листопада 20165460
Сімох призерів Олімпіади-2012 позбавили медалей через допінг

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) після повторного аналізу допінг-проб позбавив медалей трьох російських спортсменів, які стали призерами Олімпіади в Лондоні в 2012 році. Про це йдеться у повідомленні на сайті МОК.

Російського важкоатлета Олександра Іванова, який виступав у ваговій категорії до 94 кг, позбавили срібної медалі Олімпіади в Лондоні. В результаті повторної перевірки допінг-проби Іванова у нього знайшли заборонені речовини: туринабол і тамоксифен.

Срібної медалі також позбавили російську важкоатлетку Наталю Заболотну, яка виступала у ваговій категорії до 75 кг. В її допінг-пробі виявили туринабол.

Російська бігунка на 3000 м Юлія Заріпова позбулася золотої медалі Олімпіади 2012-го року. В її тесті на допінг також знайшли туринабол.

Цю ж речовину виявили і у російського важкоатлета Андрія Деманова, який виступав у ваговій категорії до 94 кг. Його дискваліфікували з Олімпіади в Лондоні, на якій він зайняв четверте місце в своєму виді змагань.

Також МОК після повторного аналізу допінг-проб дискваліфікував з Олімпіади в Лондоні двох молдавських важкоатлетів Анатолія Кирику і Христину Йову, вірменина Рипсиме Хуршудян та білоруску Ірину Кулешу. У пробах Йову і Кирику був виявлений туринабол, у Кулеша та Хуршудян - туринабол і станозолол. Цих важкоатлетів позбавили бронзових медалей.

Також після повторного огляду допінг-проб МОК анулював результати на Іграх-2012 українського метальника молота Олександра Дриголя (34-е місце), грузинського важкоатлета Рауля Цирекідзе (9-е місце), української стрибунки в довжину Маргарити Твердохліб (26-е місце) і казахського важкоатлета Алмаса Утешова (7-е місце) .

Подальші санкції відносно даних атлетів повинні прийняти відповідні міжнародні федерації.

Нагадаємо, МОК вирішив провести вибіркові перевірки допінг-проб учасників Олімпійських ігор в Пекіні та Лондоні після скандалу з прийомом заборонених препаратів російськими спортсменами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук