Росія оголосила допінгову війну усьому світові

СпортРоман Ганкевич, 17 вересня 201613360
Німецький журналіст Хайо Зеппельт - автор численних фільмів-розслідувань про застосування допінгу в РФ

Автор численних фільмів-розслідувань про застосування заборонених препаратів в російському спорті Хайо Зеппельт, вважає, що Росія оголосила допінгову війну решті світу. Про це повідомляє норвезька газета VG.

«Росія почала допінгову війну. Мені не здається, що ця країна визнала наявність державної системи допінгу. Росія ігнорує факти і намагається приховати правду. Я не бачу можливостей для відновлення цієї країни у міжнародному спорті. Це може статися лише за умови, якщо Росія визнає наявність проблеми», - цитує Зеппельта VG.

За словами журналіста, якщо підтвердиться участь російського уряду у хакерській атаці на систему WADA, в результаті якої були опубліковані дані про використання допінгу спортсменами з дозволу організації, то Росія повинна бути відсторонена від участі у всіх змаганнях.

«Якщо Росія не перестане перекладати провину на інших - на ЗМІ, на Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) не припинить розмови про теорії змови і не закінчить загрожувати людям, якщо виявиться, що за хакерською атакою на WADA стоїть російська влади, то тоді потрібно розглянути питання про відсторонення Росії від усіх змагань», - заявив Зеппельт.

Коли у журналіста запитали про те чи надходили йому погрози з боку російської сторони, він зокрема відповів таке: «Погрози на мою адресу? Я не буду коментувати деталі. Скажу лише, що вони надходили».

Раніше голова незалежної комісії WADA Річард Макларен визнав, що застосування препаратів, що містять заборонені речовини, в терапевтичних цілях можуть використовуватися для ведення нечесної боротьби в спорті.

Нагадаємо, 13 вересня Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) заявило, що російські хакери незаконно отримали доступ до системи антидопінгового адміністрування і менеджменту (ADAMS), звідки викрали великий обсяг інформації і тепер оприлюднюють у мережі Інтернет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук