ВАДА підтвердила підміну допінгових проб російських спортсменів у Сочі

СпортРоман Ганкевич, 18 липня 20166940
ВАДА підтвердила підміну допінгових проб російських спортсменів у Сочі

Всесвітнє антидопінгове агентство (World Anti-Doping Agency — WADA) визнало достовірною інформацію про те, що на Олімпіаді в Сочі російські чиновники з відома міністра спорту підміняли проби спортсменів. Про це йдеться в доповіді ВАДА. Як говориться в документі, в цьому брали участь співробітники ФСБ.

Раніше про підміну проб розповів колишній директор московської антидопінгової лабораторії Григорій Родченков. Після звільнення з посади він поїхав до США і дав там кілька інтерв'ю. В одному з них він розповів, як в Сочі ночами підміняли проби російських спортсменів.

У доповіді, підготовленій комісією ВАДА, також говориться, що московська антидопінгова лабораторія займалася приховуванням позитивних проб. Про це теж було відомо раніше - у колишній доповіді ВАДА інформувало, що Григорій Родченков наказав знищити понад тисячу проб напередодні перевірки агентства.

Раніше повідомлялося, що коли аргументи ВАДА видадуться Міжнародному олімпійському комітетові вагомими, то він зможе не пустити на Олімпійські ігри в Ріо усіх російських спортсменів - точно так само, як раніше Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій не допустила до виступу на олімпіаді легкоатлетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук