Сім’я голови АП не має транспорту, але володіє трьома квартирами

Новий голова Адміністрації президента, екс-голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін задекларував дохід від відчуження нерухомого майна у сумі 795,4 тис. грн, 30 тис. доларів, 15 тис. євро та 200 тис. гривень готівкових коштів. 

Дані про майновий стан чиновник розмістив у своїй електронній декларації за 2015 рік. 

Зокрема, Райнін вказав дохід за основним місцем роботи в АП у сумі 16,376 тис. грн, і зарплату 111,794 тис. грн, яку він отримав, будучи головою Харківської ОДА.

На рахунках у банках Райнін має 2589 доларів. У готівці він зберігає 30 тис. доларів, 200 тис. грн і 15 тис. євро, а його дружина готівкою зберігає 10 тис. доларів і 50 тис. грн.

Дружина голови АП Ганна задекларувала 42 тис. 515 грн зарплати, 28 000 грн дивідендів і 1710 грн матеріальної допомоги. Всі кошти отримані від ТОВ «УНВЦ Охорона праці».

За даними декларації, Райнін є доцентом кафедри загальноправових дисциплін, але працює за сумісництвом на безоплатній основі. 

У власності родини Райніних – три квартири, усі у Харкові, одна належить голові АП, ще дві декларують його син та дружина. Транспортних засобів, цінних паперів чи корпоративних прав у декларації не вказано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук