Сім’я Порошенків подарувала ₴3 млн на проект Музею Революції Гідності

КультураКатерина Чурилова, 18 листопада 20174243
Проведенням конкурсу проектів займатиметься німецька Hossbach Lehmhaus GbR

Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною передали сертифікат на 3 млн. грн. благодійної допомоги для організації Міжнародного архітектурного конкурсу щодо створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Про це повідомила прес-служба Адміністрації президента України.

Також в присутності Глави держави було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством культури України, компанією Hossbach Lehmhaus GbR та Благодійним фондом Петра Порошенка, який очолює його дружина.

«Нарешті ми з вами присутні, коли розпочинається офіційна робота по конкурсу з відбору найкращого проекту», – сказав Порошенко.

Він нагадав, що про це було домовлено під час зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні.

Міністерство культури України, як замовник конкурсу, доручив його проведення міжнародному організатору архітектурних конкурсів – компанії зі світовим ім’ям Hossbach Lehmhaus GbR (Німеччина).

«Я впевнений, що в журі будуть присутні найкращі світові та українські архітектори. Обов’язково, як я і обіцяв, мають бути присутні члени родин Героїв Небесної Сотні, бо їх думка буде також надзвичайно важливою», – сказав Петро Порошенко.

Президент висловив сподівання, що перший результат щодо переможців конкурсу буде отримано вже в лютому 2018 року, а не пізніше червня-липня наступного року буде завершено другий етап конкурсу.

«Будуть виділені перші гроші – 3 млн. грн. наших особистих грошей для того, щоб конкурс було запущено», – повідомив Петро Порошенко та висловив сподівання на пожертви інших благодійників, які можуть приєднатися до цього проекту.

Перший заступник голови Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук повідомив, що вже розпочато процедуру землевідведення.

Також зазначається, що нині вже завершено реєстрацію заявок на конкурс. Подано 65 заявок з 12 країн світу, серед яких є й пропозиції з України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук