Сім’я Сарахманевичів прийшла пікетувати ухвалу суду

Справа на мільйон

Головні новини за 05 червняНовини Львова, 5 червня 2014, 19:18 0

Вісімсот тисяч за свободу. Таку суму як заставу з чоловіка вимагає Галицький районний суд. Якщо він не її сплатить, то потрапить за грати. Натомість максимальна сума, яку мав сплатити чоловік, згідно з законом, - майже втричі менша. У відчаї уся сім’я прийшла під стіни Галицького суду, аби хоч якось привернути увагу до свавілля судді.

Під стінами Галицького суду — уся сім’я Сарахманевичів. Прийшли у відчаї, аби хоч якось відновити справедливість. Декілька днів тому єдиному годувальникові цієї сімЇ на засіданні оголосили про заставу у вісімсот тисяч гривень.

Батько чотирьох дітей — Андрій Сарахманевич — оцінювач майна. Відповідно до подання прокуратури до суду — він більше року тому недооцінив офісні приміщення у центрі міста на мільйон 700 тисяч гривень. Сам чоловік — у своїх рішеннях впевнений повністю і вважає справу проти гього сфабрикованою.

Якщо чоловік згідно з ухвалою суду не сплатить коштів, то його заарештують, щонайменше на два місяці до наступного судового засідання.

За словами адвоката - сума, яку ухвалила суддя Мисько — захмарна. Згідно з вимогами чинного законодавства застава повинна бути помірною для особи, щоби вона могла внести її в бюджет і не позбавляла людину на подальше гідне життя.

Найбільша сума, яку має право стягнути суд у цьому випадку — майже втричі менша.

Натомість шостого червня відбудеться ще одне засідання у Галицькому суді. Сьогодні суддя залишила приміщення суду ще до протесту родини Сарахманевичів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук