Сину Олександра Турчинова прийшла повістка з військкомату

Синові Олександра Турчинова прийшла повістка до військового комісаріату.

У середу, 23 липня, дружина Олександра Турчинова Анна повідомила, що її син вже ходив до військкомату, передають «Вести».

«Він там був, відповів на всі питання, які їх цікавили», - сказала вона

Якщо 21-річний хлопець вирішить йти до армії, мати перешкоджати не буде. «Якщо треба, значить - треба. Йде захоплення української території, і тут не вибирають. Це ж Батьківщина - її хтось повинен захищати», - заявила Анна Турчинова.

Відомо, що Кирило Турчинов не проходив військову службу: після школи хлопець вступив на юридичний факультет Київського національного економічного університету, звідки на четвертому курсі перевівся в Академію праці, соціальних відносин і туризму. Нещодавно він закінчив магістратуру, тож тепер його можуть призвати до армії.

Як і його батьки, Турчинов-молодший протестант. Пастор церкви «Слово життя», яку відвідує сім’я спікера, каже, що баптист Кирило Турчинов має можливість проходити альтернативну службу. «Наше вчення не забороняє брати зброю в руки. Але будь-який парафіянин може звернутися до мене і взяти довідку про те, що він – дійсний член церкви. Це дає йому право допомагати престарілим, у воєнний час доглядати за пораненими і так далі. Але у мене ніхто таку довідку не просив», - заявив пастор Володимир Кунець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук