Система електронних закупівель ProZorro коштувала майже $500 тис

ЕкономікаІрина Данилів, 19 лютого 20163922

Для впровадження системи електронних державних закупівель ProZorro було витрачено 486,5 тис. доларів. Про це повідомив  Віктор Нестуля, старший аналітик організації Transparency International, яка виступала партнером по впровадженню системи. Він також наголосив, що всі ці кошти – це кошти міжнародних донорів. На систему ProZorro не було витрачено жодної копійки бюджетних грошей.

«Станом на сьогодні ми вже отримали та витратили 242 тисячі доларів. Загалом, вартість всієї системи склала 486,5 тисяч доларів. До квітня ми розрахуємося за все», - цитує слова Нестулі «Економічна правда».

За словами Нестулі, пілотний проект був розроблений за 35 тисяч доларів. При цьому він розповів, що «партнери з Південної Кореї пропонували подібну систему за 10 млн доларів». Натомість зросла вартість хостінгу – якщо на початку запуску проекту хостінг коштував 50 доларів на місяць, то зараз коштує 5000 доларів.

Нагадаємо, 17 лютого президент Петро Порошенко підписав закон «Про публічні закупівлі», згідно з яким всі державні закупівлі будуть проводитись в електронному вигляді. Вже з 1 квітня всі центральні органи влади будуть працювати в системі електронних закупівель, а з 1 серпня – решта замовників.

Як повідомляв ZAXID.NET, Львівська міська рада перейшла на електронін торги з 1 лютого 2016 року.

ProZorro – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета – прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук