Система і ми

Ми хочемо, щоб змінилась система, але не хочемо викорінити систему із себе

БлогиВолодимир Парасюк , 26 листопада 2014 86
Володимир Парасюк
активіст Євромайдану

Інші блоги автора

Моя мета, щоб наша країна була свідомою європейською державою. Щоб тут не було "рішал" і хабарів.

Тому дуже прикро кожного дня отримувати дзвінки від людей з проханням посприяти, домовитись, "порішати" їх особисті інтереси. І завжди ці дзвінки розпочинаються зі слів: "ну я ж вас підтримував, я за вас голосував", а далі - влаштуйте сина на роботу, дайте грошей на ремонт даху, поставте нам вікна і т.д. Кажу, що влаштовувати когось на роботу не належить до моїх повноважень. Відповідь: а ви подзвоніть туди і туди, ви ж депутат, вам не відмовлять. Кажу, що я не можу дати грошей на дах чи вікна, бо така ж проста людина як і всі, а не олігарх. У відповідь: а попередні давали.

Висновок один: ми хочемо, щоб змінилась система, але не хочемо викорінити систему із себе. Зміни в країні залежать від кожного з нас. Відповідаю усім: я не буду займатись вирішуванням і кришуванням, тому прошу з такими проханнями мені не дзвонити, але я з радістю допоможу і захищатиму, якщо чиновник будь-якого рівня порушить закон чи ваші права.

Моя ціль - знищити цю радянську систему, яка десятиліттями руйнувала свідомість людей, навчила їх красти, брати та давати хабарі і у вирішенні навіть найменших питань обов'язково шукати покровителів, які "замовлять слово".

Ми не маємо права жити так як колись, бо на нас з небес дивляться хлопці, які гинули не за такі речі. Ми маємо боротись і збудувати таку державу і стати таким народом, яким вони би пишались.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук