Скасування оцінок з фізкультури не покращить здоров'я учнів, - експерт

29 серпня 20128772
Фізкультура

Скасування оцінок із фізичної культури в загальноосвітніх школах не виправить загальної ситуації зі здоров'ям українських школярів, вважає директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

"Порівняно з 2009 роком зменшилася кількість спортивних шкіл системи освіти і, відповідно, майже на 20 тисяч зменшилася кількість дітей, які їх відвідують. Це, а також відсутність фінансування на придбання спортивного знаряддя для шкільних спортзалів, відсутність у більшості шкіл басейнів, часто формальне проведення медичних оглядів... призводить до того, що загальний рівень здоров'я школярів сягнув рівня серйозної загрози. Інновації на зразок скасування оцінок із фізкультури не мають ніякого впливу на загальну ситуацію", - зазначив Полянський.

Раніше міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник повідомив про скасування оцінок із фізичної культури в загальноосвітніх школах із нового навчального року. Згодом у Міносвіті пояснили, що наразі скасування оцінок стосуватиметься лише учнів перших класів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук