Скасування оцінок з фізкультури не покращить здоров'я учнів, - експерт

29 серпня 20128752
Фізкультура

Скасування оцінок із фізичної культури в загальноосвітніх школах не виправить загальної ситуації зі здоров'ям українських школярів, вважає директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

"Порівняно з 2009 роком зменшилася кількість спортивних шкіл системи освіти і, відповідно, майже на 20 тисяч зменшилася кількість дітей, які їх відвідують. Це, а також відсутність фінансування на придбання спортивного знаряддя для шкільних спортзалів, відсутність у більшості шкіл басейнів, часто формальне проведення медичних оглядів... призводить до того, що загальний рівень здоров'я школярів сягнув рівня серйозної загрози. Інновації на зразок скасування оцінок із фізкультури не мають ніякого впливу на загальну ситуацію", - зазначив Полянський.

Раніше міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник повідомив про скасування оцінок із фізичної культури в загальноосвітніх школах із нового навчального року. Згодом у Міносвіті пояснили, що наразі скасування оцінок стосуватиметься лише учнів перших класів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Алексей 4 вересня 2012, 16:51

  не может, а были проблемы, об этом сообщалось, во всех случая были проблемы с сердцем, только в одном случае ученик словал руку по вини преподавателя. Нация не вырождается, нацию просто уничтожают --- ГЕНОЦЫД.....

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Галина 29 серпня 2012, 13:41

  Давайте запретим народу ездить на автомобилях. За год погибает 12-13 тысяч человек. По логике господина Табачника, это опасно. На уроках физкультуры умерло 5-6 детей, да это беда, но кто написал о причинах этих смертей? В большинстве школ нет медсестер (кто пойдет работать за 500грн), контроля нет, а может у этих детей уже были какие-то проблемы, но об этом общественность никогда не узнает. Кому-то эта физкультура встала поперек горла. А президент еще об Олимпийских играх говорит. Нация вырождается.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук