Міноборони представить план скасування військового призову наступного року

Андрій Загороднюк констатував, що більшість строковиків після служби не повертаються в резерв

Міністр оборони Андрій Загороднюк вважає, що модель строкової служби не має майбутнього в Україні, і наступного року планує показати «дорожню карту» її скасування.

«Модель строкової служби не має майбутнього в Україні, обіцяю показати в наступному році “дорожню карту” скасування строкової служби», – сказав керівник Міноборони в інтерв’ю радіостанції «Армія FM».

За словами Загороднюка, наразі більшість молодих людей, які відслужили строкову службу, йдуть і не повертаються як резерв.

«Тому резерв маємо формувати з тих, хто хоче там бути добровільно. Паралельно має розвиватися концепція територіальної оборони. Сильну територіальну оборону мають становити колишні військовослужбовці, ветерани, люди, яким просто подобається військова тематика, але вони не хочуть підписувати контракт і не бачать себе весь час в армії», – зауважив керівник МОУ.

Зазначимо, про плани скасувати військовий призов міністр оборони України Андрій Загороднюк з часу свого вступу на посаду – 29 серпня 2019 – заявляв щонайменше двічі: у вересні та в листопаді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук