Слабих ніхто не чує. Треба ставати сильними

Що робити у відповідь на турецькі заяви?

БлогиБогдан Яременко , 16 січня 2015 128 1
Богдан Яременко
Дипломат, громадський діяч, голова правління БФ «Майдан закордонних справ»

Чергові одкровення міністра закордонних справ Туреччини Чавушоглу: виявляється у Туреччини є домовленість з Росією, що остання надасть кримськотатарський мові офіційний статус, залучить кримських татар до органів управління в Криму. Чавушоглу обурюється, що Росія не виконує ці обіцянки і збирається відправити в Крим делегацію для вивчення ситуації. Як реагувати (окрім того, щоб тихенько покрутити пальцем біля скроні)?

1. Викликати Посла Туреччини в МЗС для вручення протесту з приводу втручання у внутрішні справи України.

2. Відкликати Посла України в Туреччині в Київ для консультацій, доручивши перед вд'їздом висловити МЗС ТР рішучий протест.

3. Провести з НАТО та ЄС консультації щодо діяльності Туреччини, спрямованої на підрив територіальної цілісності України.

4. Відрядити делегацію України до Константинополя для вивчення ситуації з вирішенням питання надання турецькими властями офіційного юридичного статусу Вселенському Патріархату, повернення конфіскованого майна православної громади, вивчення ситуації з дотриманням прав православної християнської меншини в Туреччині. Провести консультації з Ізраїлем та Вірменією щодо наявності аналогічних проблем у вірменської та єврейської етнічної меншин на території Туреччини. В разі необхідності провести із зазначеними державами консультації щодо координації заходів в рамках міжнародних організацій.

5. Провести поглиблене дослідження стану забезпечення прав людини в Туреччині, включно з забезпеченням свободи слова.

6. Відрядити делегацію для вивчення питання забезпечення прав курдської національної меншини та вирішення питання заснування Курдської держави.

7. Провести консультації з Грецією щодо проблеми Північного Кіпру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Jurij Stadnyćkyj 17 січня 2015, 18:54

  Правильно пане Богдане! А народ дивувався, що це пуйло до турків поїхав за газогін говорити, коли йому наші словянські брати болгари копняка всадили з південним потоком.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук