Слонячий візит Гризлова

Про Боснію і Герцеговину та Хорватію

БлогиТарас Загородній , 12 січня 2016 326
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Стосовно візиту Гризлова до Києва у мене тільки одне питання: а чому відразу не написано на борту свого літака "Хочемо заштовхнути Донбас назад. Дуже хочемо. Сильно сильно хочемо"?. Дипломат, мля. Не дарма його андроїдом прозвали.

Йому взагалі повідомили, що не Кучма президент вже років 10? Після такої грації слона в посудній лавці голосування за "особливий статус" та іншу муть взагалі стає нереальним (слава Богу!). Всім ясно, що це Вовина хотілка, яка різко загострилася після того як нафта впала під 30 доларів. Всі у кого хоч якось рука підніметься голосувати - одразу в "п'яту колону" перетворяться.

Дивимося на Боснію і Герцеговину, яка легалізувала свій ЛНР і ДНР (Сербська Країна) під тиском імпотенствуючої Європи і розуміємо, що нас чекає занепад та інші неприємності. Дивимося на Хорватію (член НАТО і ЄС), яка ігнорувала різних порадників, і розуміємо як потрібно діяти: тягнути гуму і вимагати продовження "Мінська" до нескінченності. Якщо імпотенствуючим європейцям щось не подобається, то нехай забирають шобло з ЛНР і ДНР собі на утримання або забирають собі, як мігрантів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук