Слово на захист

Звідки така нетерпимість до інакомислення, таке здивування щодо електорату "Опозиційного блоку"?

БлогиСергій Кошман , 28 жовтня 2014 72
Сергій Кошман
Координатор Ініціативи "Культурний цех"

Треба розуміти, що в Україні до цих пір живуть мільйони людей, які так нічого і не зрозуміли, не помітили ні Майдан, ні Крим, ні Донбас. І справа не в тому, що вони жахливо погані, а в тому, що у нас тотальне зубожіння і мільйони людей живуть у своєму інформаційному і культурному вакуумі і коконі. У цих людей немає навколо нічого світлого! Найближчий нормальний книжковий магазин через 200 км! І це на тлі багаторічної пропаганди і промивання мізків.

Прекрасно, що особисто ви вийшли з цивілізаційної сплячки, але більшість так і не вийшло. І не можна просто крикнути "виходьте!" і всі вийдуть. Все набагато складніше. Плюс, не забувайте про протестний електорат. Я за Ющенка голосував не тому, що він мені сильно подобався.

Мені сильно НЕ подобався Янукович і тому я так голосував. І не треба проводити прямі паралелі із серії "якщо він проголосував за Опозиційний блок, то підтримує всі вбивства, руйнування і розвал країни". Не треба тотальних спрощень, узагальнень, примітивізації та пошуку внутрішнього ворога. Наш внутрішній ворог - це відсутність реформ, корупція, безкарність злочинців, незрілість, надмірна емоційність, політична короткозорість і елементарна відсутність найважливіших навичок в складному глобальному світі, закритість ... Для мене сприйняття знахабнілого корупціонера, злочинця і негідника не залежить від політичної приналежності. У вас є сумніви що такі люди є скрізь? У різних пропорціях, але ...

Треба розслідувати і нарешті починати доводити справи до кінця. Розслідувати всіх, без кон'юнктури і привілеїв, панібратства і кумівства. Якщо в "Опозиційному блоці" є злочинці - вони повинні відповідати перед суспільством відповідно до закону, нарівні з колегами по корупційній діяльності з інших партій. Якщо фінансували терористів - повинні відповідати за більш серйозними статтями! Але де ці розслідування? ..

А у виборців багато вкрай суб'єктивних причин голосувати так чи інакше. Працювати з ними треба більше, розвивати самооуправленіе, відповідальність, культуру, освіту і все інше. А не шукати внутрішнього ворога. І все буде набагато краще і прекрасніше! Дуже поступово, але обов'язково буде ...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук