Слюсарчук скаржиться на сильну головну біль

Пройдисвіт чи геній?

СуспільствоНовини Львова, 16 листопада 20110
Слюсарчук скаржиться на сильну головну біль

Завтра суд вирішить, чи тримати за гратами псевдопрофесора. Слюсарчук скаржиться на сильний головний біль.

Болить голова. Ці слова він неодноразово викрикнув, коли його заводили до Галицького району суду. Саме тут сьогодні мали визначити міру кінцевого запобіжного заходу для затриманого. Щопаравда, в останню хвилину слідчий виріших відкликати своє ж подання і перенести увесь процес на четвер. Відтак, Слюсарчука автобуцигарнею із приміщення суду знову повезли у міський ізоляторі тимчасового утримування.

Міліціянти не коментують, що саме стало причиною зміни рішення слідчого. Натомість, переконують, що голову пройдисвіт обмотав собі сам. Ніяких трамв у нього немає. Це більше схоже на симуляцію, кажуть правоохоронці.

Нагадаємо, Слюсарчука звинувачують у шахрайстві та підробці документів. Андрій Слюсарчук називав себе знаментим нейрохірургом та професором, проте немає жодної медичної освіти, усі його медичні дипломи – підроблені.

Журналісти газети "Експрес" стверджують, що результатом діяльності Слюсарчука стало каліцтво десятків обдурених ним людей, а також щонайменш 3 смертельні випадки. Його затримали у Києві і в понеідлок привезли до Львова.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук