Смерть Калашникова

Хтось почав "зачищати" кінці

БлогиБорислав Береза , 15 квітня 2015 279
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Поінформовані джерела в спецслужбах України повідомляють, що убитий сьогодні Олег Калашников був готовий почати співпрацювати з компетентними органами в плані надання свідчень. Чому? Тому що залишившись без фінансового підживлення, почав шантажувати своїх колишніх наймачів тим, що розповість, як він організовував "тітушок", хто це фінансував і через кого організовувалися всі процеси.

Для підтвердження серйозності своїх намірів він почав контактувати з правоохоронними органами. І мабуть це сильно налякало колишніх наймачів Калашникова. Як говориться "немає тіла немає і діла" і Калашникова фізично усунули. І частина інформації він таки забрав собою в могилу. А частина інформації залишилася на цифрових носіях.

Хочу звернути увагу, що це сталося сьогодні, відразу після ультимативної заяви комітету з протидії корупції про те, що якщо ми через два місяці не побачимо якісні зміни в розслідуванні терору на Майдані, то будемо ініціювати відставку всього силового блоку. Хтось сприйняв нашу заяву більш ніж серйозно і почав "зачищати" кінці. Низка дивних самогубств екс-регіоналів, а тепер і вбивство Калашникова, викликають питання до правоохоронних органів. Сподіваюся, що відповіді українське суспільство отримає. Так як і відповідь на питання хто стоїть за злочинами проти українців на Майдані? Хто віддавав накази і хто їх виконував? І суспільство отримає відповіді. Якщо відповіді не дадуть ті, хто очолюють силові структури сьогодні, то дадуть відповідь ті, хто їх змінить.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук