Смертельний подих війни відчувається знову, - Порошенко

У неділю, 22 червня, президент України Петро Порошенко звернувся до українського народу у зв’язку з Днем скорботи і вшанування жертв війни в Україні.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

«Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими у найбільшій в історії людства війні, згадуємо мільйони полеглих українців. 22 червня 1941 року гітлерівські війська вторглися на нашу землю, якій судилося надовго стати центром кровопролитних оборонних боїв і наступальних операцій», - заявив президент.

Петро Порошенко нагадав, що Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат.

«Ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за їх героїзм і жертовність. Низький вам уклін, що вистояли та перемогли, врятували від поневолення рідну землю, Європу, увесь світ. Запевняю, що ми будемо гідними вашого вікопомного подвигу», - говорить президент і нагадує, що незважаючи на минулі десятиліття «смертельний подих війни відчувається знову».

«Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Ми повинні рішуче та негайно відновити мир у державі», - закликає Порошенко.

Глава держави переконаний що український народ сильний у час єднання.

«Так було під час жорстокої боротьби з нацистами, так має бути і нині», - говорить він і просить усіх громадян ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір перед реальною загрозою, яка виникла, а також захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі.

Наприкінці звернення президент Порошенко висловив щиру подяку військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави і заявив: «Наш народ переміг у Другій світовій війні і тому я впевнений, що як переможці ми з гідністю пройдемо суворі випробування й тепер».

Нагадаємо, 22 червня президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті жертв війни. Відмітимо, що День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відзначається щорічно, у день, коли німецька армія вторглася на територію СРСР/УРСР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук