Сміття зі Львова вивозять, але повільно: третина майданчиків переповнена

СуспільствоІрина Ващишин, 26 червня 2017, 20:04 936 3

Накопичених відходів з майданчиків у Львові, хоч і почали вивозити більше, та все ж у місті їх залишається ще надто багато. Близько третини контейнерів й далі переповнені. Перевізники ж стверджують: полігонів, які погоджуються приймати їхні сміттєвози, суттєво не побільшало.

Ліквідовувати завали перевізники почали з кінця минулого тижня. «АВЕ Львів» переповнених майданчиків має ще чимало. Однак, від п’ятниці щодня вивозили по 80 тонн відходів. Зараз співпрацюють з чотирма містами і намагаються домовитись із наступними.

«Міста не дуже охоче, але погоджуються. Є ще відмови, це йде початок. Початок буде важкий. Але думаю, ми це переламаємо і почнемо нормально працювати. Хтось на пізніше погоджується ― від певного числа працювати. Хтось вже зараз приймає. Поки що йде робота», ― розповів керівник комерційного відділу компанії «АВЕ Львів» Юрій Демцьо.

Натомість, у єдиного комунального перевізника сміття – «Львівспецкомунтрансу» ― переповнених майданчиків практично немає. Але й домовитись про більшу кількість відходів їм теж нелегко.

«В основному, ми як возили, так і возимо. Нових точок ми не маємо. Кількість сміття змінилась на 10-15 тонн. Один з полігонів почав приймати на 10 тонн більше. Ми співпрацювали з двома полігонами. Це так і залишилось», ― повідомив заступник директора ЛКП «Львівспецкомунтранс» Сергій Шезденко.

В області львівське сміття зараз приймають шість полігонів. Починаючи від суботи, щодня з міста його забирають в середньому по 650 тонн при нормі близько півтисячі.

«Ці майданчики, які сьогодні переповнені, їх ще дуже багато, там жахлива ситуація. Але перевізники, які були в блокаді, починають потрохи вивозити відходи. Це є «АВЕ Львів». Хороша динаміка є в САТу. Він за ці вихідні вивіз 200 тонн. АВЕ ще не оговталось, але потрохи виходить з цього глухого кута», ― зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Та навіть попри це перенакопиченими залишаються ще понад третина міських майданчиків. Найбільше їх у Шевченківському та Сихівському районах. Найменше у Личаківському ― лише 2 майданчики. І жодного переповненого у цетральному, Галицькому районі.

Нагадаємо, у п’ятницю, 23 червня, міський голова Львова Андрій Садовий відреагував на звернення голови ЛОДА Олега Синютки щодо делегування ЛОДА функцій з утилізації львівського сміття. Садовий сказав, що Львів має погодитися на цю пропозицію, яку він назвав «ультиматумом», а також виніс це питання на засідання сесії Львівської міської ради, що відбудеться 29 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук