Соболєв пригрозив Гройсману мітингом, якщо той не ліквідує автопарк Верховної Ради

Голова парламентського комітету з питань боротьби та протидії корупції Єгор Соболєв вважає доцільним ліквідувати автопарк Верховної Ради, що призначений для народних депутатів. З відповідним проханням про ліквідацію він звернувся до голови парламенту Володимира Гройсмана.

«По-хорошому не вдалось переконати Володимира Гройсмана позбутися радянського пережитку у вигляді власної автобази Верховної Ради», – написав Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Гройсман не підтримав ідею ліквідації автобази і дав доручення керівнику апарату навести аргументи, чому автопарк не слід ліквідовувати.

«За дорученням спікера керівник апарату Валентин Зайчук написав три сторінки відповіді, чому автобаза потрібна. (При цьому підтвердив, що чисельність водіїв, які утримуються за гроші платників податків, більша, ніж чисельність депутатів, які хоча б раз замовили машину)», – додав Соболєв.

Попри таку відмову керівник антикорупційного комітету заявив, що продовжив наполягати на ліквідації автобази вже залучивши до цього керівників чотирьох фракції, а якщо цього не буде достатньо, то він влаштує мітинг.

«Повторно звернувся до спікера Ради – тепер вже разом з керівниками чотирьох фракцій коаліції. Попереджаю, що наступний крок – мітинг із запрошенням людей. Нагадую, згідно розслідування журналістки Громадського Тетяни Козирєвої, утримання цієї автобази коштує платникам податків в разів 15 дорожче, ніж якби депутатам оплачувалося таксі. При цьому дві третини парламентерів не взагалі не користуються цією пільгою», – зазначив Соболєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук