"Собор" іде на вибори: Капранови - перші, Огризко - третій

4 серпня 2012197519
"Собор" іде на вибори: Капранови - перші, Огризко - третій
фото 1.zt.ua
Павло Жебрівський

Сьогодні відбувся ХІХ з’їзд партії Українська платформа «Собор», на якому було вирішено, що відомі письменники, видавці Віталій і Дмитро Капранови очолять список кандидатів у багатомандатному виборчому окрузі.

Відповідне рішення підтримали всі делегати з’їзду. Третім у списку іде міністр закордонних справ України 2007-2009 років Володимир Огризко, четвертим – політолог Олександр Палій, замикає п’ятірку кобзар Тарас Компаніченко, пише УНІАН.

Виступаючи перед присутніми на з’їзді, лідер Української платформи «Собор» Павло Жебрівський наголосив, що партія принципово відмовилась включати у свій виборчий список діючих політиків, колишніх посадових осіб.

"Нам досить багато говорять, що у нас немає рейтингу і ми непрохідні. Ми переконані, що ми прохідні. Ми маємо сказати всім, що ми йдемо перемагати. Ми обов'язково це зробимо незалежно від того, хто там що наговорив", - наголосив Жебрівський.

«Ми віддали цей майданчик, цю платформу громадським моральним авторитетам. Вони повинні не допустити зміни ментальності в Україні, яку сьогодні насаджує чинна влада», - пояснив П. Жебрівський.

Він наголосив, що для Української платформи «Собор» це довгостроковий проект, який не вичерпає себе після 28 жовтня. «Ми прагнемо стати центром тяжіння для патріотичних сил в державі, наше завдання – підняти прапор націонал-демократії в Україні. Тому ми продовжимо згуртовувати навколо себе авторитетів громадської думки», - повідомив П.Жебрівський.

На з’їзді було презентовано програму партії, звернення до всіх опозиційних політичних сил України, а також зачитано присягу, яку підписуватимуть всі кандидати у депутати. Брати Капранови скріпили свої підписи під присягою власною кров’ю, аргументувавши тим, що ніщо краще не засвідчить щирість їхніх намірів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 19

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук