Сьогодні розпочнеться суд над "Аеросвітом"

Уляна Сенко, 17 січня 20134901
Сьогодні розпочнеться суд над "Аеросвітом"
фото telegraf.com.ua
"Аеросвіт"

Господарський суд Київської області 17 січня розгляне позов заступника генерального прокурора України в інтересах держави в особі Міністерства інфраструктури та міжнародного аеропорту «Бориспіль» до авіакомпанії «Аеросвіт» про стягнення з неї заборгованості в сумі 42,496 млн грн.

26 грудня 2012 суд визначив, що позивач має подати довідку з банківських установ, в яких відкриті поточні рахунки «Борисполя» за період з 30 вересня 2012 року до судового засідання, з інформацією про те, що на дату засідання грошові кошти від «Аеросвіту» не надійшли, (якщо надійшли, то коли, в якому розмірі та з яким призначенням платежу), повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Суд також попередив позивача про можливість залишити позов без розгляду в разі неподання витребуваних доказів або неявкою представника по виклику в судове засідання.

Нагадаємо, що це не єдина справа щодо «Аеросвіту», подана на розгляд суду.

Так, 4 січня Господарський суд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ «Авіакомпанія «Аеросвіт»»,  почав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії.

У постанові суду зазначалося, що на 27 грудня 2012 року авіакомпанія має заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн, а згідно із даними балансу на 30 вересня 2012 року загальна балансова вартість активів «Аеросвіту» становить 1,467 млрд грн.

Нагадаємо, на початку цього року у зв'язку з банкрутством "Аеросвіт" затримував і скасовував сотні рейсів по всьому світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук