Сьогодні у Львові відкриють перший середньовічний ресторан
Відкриття першого середньовічного ресторану - "Пивниця Лева", відбудеться у Львові сьогодні ввечері. Ресторан розташований на вул. Шевській, 18. Кожен гість, який завітає у ресторан у середньовічному одязі, зможе отримати знижку 50%, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі ресторану.
Як розповіла директор ресторану Надія Бербека, ідея відкрити ресторан у стилі середньовіччя є дуже органічною, адже він розташований у старовинному підземеллі. "Під час реконструкції тут було знайдено вхід до одного з елементів мережі львівських підземель, яка в середньовічному Львові була надзвичайно розвинута, - зазначила Надія Бербека. - Ми намагались максимально зберегти первісний вигляд підземелля, аби відтворити у ресторані дух середньовічного міста. Будівля, у якій розташовано ресторан, оповита легендами і завдяки нашим зусиллям вони отримали нове життя. У цьому зможе переконатись кожен львів’янин, який завітає у "Пивницю Лева".
"Нам довелось вивчити чимало історичних та архівних документів, аби страви у ресторані відповідали епосі княжого Львова. У ті часи на срібних тарелях княжій знаті подавали і молочних поросят, фаршированих гречкою, і пиріжки з фазана з гарніром з яблук, і стерлядь, фаршировану раковими шийками під шафрановим соусом, - розповідає Олег Шихінов, шеф-кухар ресторану. - Чи не найпопулярнішими у ті часи були телячі ребра в меді, запечені на вогні. Тільки тоді їх замовляли не порціями, а ліктями. В кого був довший лікоть, тому діставалося більше м’яса. Усі перелічені страви, приготовані за стародавніми рецептами, можна скуштувати нині у "Пивниці Лева".
За словами Надії Бербеки, відвідувачів приємно вразять демократичні ціни та великі порції. "Пивниця Лева" ставить собі за мету максимально відтворити дух середньовічних часів, - наголосила директор закладу. - Ми влаштовуватимемо для своїх відвідувачів справжні лицарські забави, бенкети у середньовічному стилі. Така послуга стане особливо цікавою для проведення корпоративних вечірок. Також наші постійні відвідувачі зможуть отримати свій приватний кухоль. Ми хочемо, щоб завдяки нашому ресторану львів’яни та гості міста дізнались більше про легендарні середньовічні часи".