Сьогодні вул. Січових Стрільців відкриють для проїзду
У Львові завершено ремонт вул. Січових Стрільців. Сьогодні до 12-ї години її повністю відкриють для проїзду, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
«Проїжджою частиною вул. Січових Стрільців вже сьогодні зможе рухатись транспорт. Проте наразі продовжуємо роботи з облаштування велодоріжки. Залишилось лише встановити стовпці для обмеження руху», – зазначає заступник голови Галицької адміністрації з житлово-комунальних питань Андрій Зозуля.
Нагадаємо, вул. Січових Стрільців та вул. Пекарську обіцяли відкрити у вересні. На вул. Січових Стрільців облаштували велодоріжку.
Додамо, раніше голова Залізничної районної адміністрації Мирон Терех розповів, що компанія «Онур» через затримку проплат коштів казначейством не може розпочати ремонтні роботи на вул. Виговського.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google