Соціальні мережі мають стати реальним інструментом дипломатії, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступає за створення нової європейської дипломатичної служби.

Про це він заявив у своєму відеозверненні до співробітників МЗС у вівторок, 1 липня, передає прес-служба МЗС України.

«У мене є бажання, є бачення і є амбіція створити разом з вами справжню європейську дипломатичну службу, якою Україна і кожен українець зможуть пишатися», - сказав Павло Клімкін.

На переконання міністра, для цього необхідно пройти через важливі реформи. «Це не будуть тільки мої реформи і моє бачення. Я вважаю, що як наша робота є спільною справою, так і реформи також є спільною справою», - додав він.

Клімкін зазначив, що хоче дати кожному співробітнику «більше свободи, але одночасно й більше відповідальності». На його переконання, в тих умовах, у яких зараз перебуває Україна, потрібно працювати «не на процес, а на результат». За словами міністра, він хоче запровадити в МЗС особливий механізм комунікації з керівництвом МЗС та особисто з міністром.

«У мене буде окремий е-mail, до якого буду мати доступ тільки я. Кожен з вас може запропонувати будь-яку ідею, яку ви вважаєте вартою для команди, що буде просувати реформи МЗС. Кожен з вас може поділитися також будь-якою думкою зі мною особисто. Це може бути думка щодо покращення роботи, це може бути думка про те, яким чином нам більш послідовно досягати наших цілей, а досягти цих цілей можна тільки в команді», - сказав він.

«Ми не можемо реагувати й ухвалювати рішення за день, два, три, ми не можемо обмінюватися нотами, як це було в XIX сторіччі, ми живемо у світі взаємодії одного з одним, ми живемо у світі соціальних мереж, які мають стати реальним інструментом дипломатії», - сказав Клімкін.

«Ми всі – одна команда, у нас є одна чітка мета – створити унікальну європейську дипломатичну службу, яка буде працювати на демократичну, європейську, єдину, соборну Україну», - заявив Клімкін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук