Соціально незахищені львів’яни мають шанс повчитися безкоштовно

Безкоштовні послуги

Головні новини за 06 березняНовини Львова, 6 березня 2013, 20:50 600 0

Курси англійської для дітей, навчання для людей літнього віку, фахова юридична консультація. У Львові діє чимало безкоштовних послуг для соціально незахищених людей.

Гризти граніт англійської науки тепер можуть і діти з малозабезпечених родин. Дві мовні школи долучились до благодійної акції – відтепер таких учнів безкоштовно навчатимуть англійської мови.

Безкоштовні поради юриста пропонують у Юридичній службі при міськраді. За два роки роботи тут постійно приймають по 20-30 осіб щодня.

Найгостріші клопоти, з якими сюди звертаються, - це питання, пов’язані з майном, спадщиною та житловим господарством. В юридичній консультації черга. Тут чимало волонтерів-студентів старших курсів юридичних факультетів. Допомагати та водночас здобувати практику спудеї можуть ще з 2009 року.

Не лише студенти і школярі можуть безкоштовно навчатися. Тут читають лекції для старших людей. Бабусі та дідусі вивчають медичні теми, цього разу про зір.

Безкоштовні послуги благодійники надають не для піару. Втрачені гроші, які б могли отримати за роботу, не рахують. Впевнені, добрі справи обов’язково повернуться сторицею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук