Соціологи розповіли, скільки і на що жертвували львів’яни у 2015 році

СуспільствоІрина Скіць, 14 грудня 20153400
Соціологи розповіли, скільки і на що жертвували львів’яни у 2015 році

За результатами соціологічного дослідження Українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ», впродовж цього року абсолютна більшість львів’ян жертвувала свої кошти та речі на благодійність. Майже 70% з них жертвували кошти на армію, а майже 50% благодійників робили пожертву ще й на церкву, 11,9% жертвували хворим. 

Український центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» провів соціологічне дослідження, на що жертвували свої кошти та речі львів’яни впродовж майже всього 2015 року та його останнього кварталу.

Результати дослідження показали, що благодійністю займаються понад три чверті львів’ян – 77,5% мешканців міста. Щоправда львів’янки більш щедрі – 79% жінок займаються благочинністю, у порівнянні із 75% чоловіків. Із усіх львів’ян-благодійників 78% мають середню спеціальну та вищу освіту.

Клікніть на зображення, щоб збільшити його

Майже 70% благодійників цього року адресували пожертви на допомогу армії. Окрім цього, 50% благодійників також давали кошти ще й на церкву. На допомогу хворим жертвували кошти 11,9% доброчинців, а для дітей сиріт та інтернатів – 9,9%.  Переселенці та бездомні привернули увагу 3,8% та 5,4% благодійників відповідно.

Дослідники опитали 800 львів’ян впродовж 2-7 листопада. Похибка опитування не перевищує 3,3%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук