Соціологи зафіксували зниження оцінки львів’янами роботи мера

СуспільствоАК, 19 жовтня 20165220

Оцінка роботи міського голови Львова Андрія Садового  знизилась до 2,78 бала (за 5-бальною шкалою) – це найнижчий показник за останній рік.  При цьому понад 70% львів’ян вважають, що місто розвивається у правильному напрямку. Такі результати щомісячного опутування мешканців Львова опублікувала 19 жовтня київська соціологічна компанія «Active Group».

За даними соціологів з «Active Group», позитивну оцінку (4-5 балів) роботі Садового дали 26,3% опитаних львів’ян, негативну (1-2 бали)  – 38,5%. Практично третина (32,9%) львів’ян оцінила роботу мера посередньою оцінкою у 3 бали.

Ще нижче львів’яни оцінили роботу депутатів Львівської міськради – 62,3% опитаних дали депутатам негативну (1-2 бали) оцінку. За 5-бальною шкалою депутати отримали середню оцінку 2,21 бала, однак це не найгірший показник – у липні  депутати ЛМР отримали 2,1 бала.

Варто зауважити, що попри песимістичні оцінки роботи представників влади, а також комунальних служб (2,54 бали), абсолютна більшість львів’ян (70,3%) переконані, що місто розвивається у правильному напрямку. Протилежної думки («Львів розвивається у неправильному напрямку») дотримуються лише 21,3% мешканців міста.

Результати сформовані на основі даних опитування, проведеного 1-2 жовтня 2016 року у Львові. Соціологи опитали 1721 респондента віком від 18 років. Детальніше зі звітом можна ознайомитися на сайті «Active Group».

Варто зауважити, що з чотирьох соціологічних компаній, які опитували львів’ян напередодні місцевих виборів 2015 року саме «Active Group» показала найменш вірогідні результати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук