30% українців готові обміняти особисту свободу на поліпшення добробуту

30% українців готові в обмін на власний добробут поступитись державі частиною своїх прав та громадянських свобод, свідчать результати загальнонаціонального соціологічного дослідження «Права людини в Україні», представленого в четвер, 8 грудня, фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

При цьому 35% респондентів відповіли, що заради особистої свободи та гарантій дотримання всіх громадянських прав готові терпіти певні матеріальні труднощі, ще 35% – не змогли визначитися з відповіддю, процитувало дані опитування агентство УНІАН.

Регіонально виділяється позиція жителів Донецької та Луганської областей, де 55% населення готові терпіти певні матеріальні труднощі заради збереження своїх прав та свобод, і лише 22% – готові обміняти їх на добробут.

Дослідження було проведене з 22 жовтня по 6 листопада 2016 року Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірмою «Юкрейніан Соціолоджі Сервіс» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні та у співпраці з ГО «Центр інформації про права людини» і Офісом уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Усього було опитано 2002 респондента за квотною загальнонаціональною вибіркою, яка за областями України, типами поселення, статтю та віком репрезентує доросле населення України від 18 років.

Опитування проводилось у всіх областях України, Києві та контрольованих українською владою районах Донецької і Луганської областей. Максимальна похибка не перевищує 2,2 відсотка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук