Соціологи з’ясували, які радіостанції слухають львів’яни
Суспільство

Соціологи з’ясували, які радіостанції слухають львів’яни

Серед слухачів віком 20-45 років першість утримує «Люкс FM»

ZAXID.NET, 27 липня 2016 1

У Львові найактивніше слухають три радіостанції – «Львівську хвилю», «Люкс FM» та «Хіт FM».

Про це свідчать результати об’єднаних першої та другої хвилі радіодослідження, яке здійснює компанія TNS Україна на замовлення індустріального об’єднання «Радіокомітет».

Топ-10 радіостанцій у Львові (серед слухачів 12-65 років)

«Люкс FM» утримує першість за охопленням комерційно привабливої аудиторії - слухачів віком від 20 до 45 років.

Топ-10 радіостанцій серед слухачів віком 20-45 років (слухачі, які слухали радіостанцію не менше 5 хв за останні 15 хв)

Топ-10 радіостанцій серед слухачів віком 20-45 років (тижневе охоплення радіостанцією)

Роман Андрейко, генеральний директор радіо «Люкс FM», успіх своєї радіостанції пов’язує з системною дослідницькою роботою: «У Львові ми ведемо окреме програмування. В тому числі і не в останню чергу завдяки тому, що ми робимо такий тонкий тюнінг радіостанції під львівського слухача, ми вже упродовж багатьох років займаємо лідерські позиції».

За його словами, «Люкс FM» робить акцент на місцевих новинах та подіях, а також ретельно досліджує музичний контент. «Ми самостійно регулярно проводимо величезні фокус групи, які прослуховують сотні куків пісень і оцінюють їх. Дані обробляються у спеціальній програмі, і таким чином у нас є чітка картинка, яка музика має бути в ефірі», – зазначив Роман Андрейко.

За словами Віталія Гордузенка, координатора міжгалузевого індустріального об’єднання «Радіокомітет», показник Reach у Львові є найвищим серед міст-мільйонників та в цілому по Україні і становить 87,43%. «Тобто частка тих, хто контактує з радіо протягом тижня, є найбільшою у країні», - зазначив Гордузенко.

Соціологи з’ясували, що типовий радіослухач у Львові – це людина з вищою освітою (55,1%), одружена (60%), має власну автівку (59,3%) та зарплату середню по Львову і вище (у 49,9% слухачів вона становить від 4500 грн та вище). В інтернет львівський радіослухач заходить один раз на день або й частіше (77,6%), а ресторани та кав’ярні кожен другий відвідує принаймні раз на місяць (51,1%).

Дослідження Radio Research проводиться компанією TNS Україна методом комп'ютеризованого телефонного опитування слухання за вчорашній день Day after recall CATI (DAR CATI) на замовлення міжгалузевого індустріального об'єднання «Радіокомітет». Опитування проводиться серед населення міст України чисельністю 50 тисяч і більше, у віці 12-65 років. Опитування проводилося з 25 січня до 19 червня 2016 року. У ньому взяли участь 809 респондентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук