«Спартак» повертається – роботи зі зведення нового спортивного комплексу вже розпочалися

Компанія ТзОВ «ЛьвівбудМакс-інвест» вже розпочала роботи на території колишнього спорткомплексу «Спартак» на Інструмантальній, 49. І назву, і спадкоємність оздоровчих традицій в новому проекті повністю збережено

Суспільствопромоція, 29 вересня 2016, 09:30 3251 4

Тут виросте сучасний спортивний комплекс з функціями готелю, офісу та торгівлі, що відкриє нові можливості для активного відпочинку та проведення професійних змагань на високому рівні.

Вже зараз, на етапі відгородження території та проведення геодезичних робіт, ініціатори будівництва роблять все, щоб створити максимально безпечні умови для мешканців мікрорайону. Зокрема, відбувається створення окремого підходу до джерела з боку вулиці Топольної. У ТзОВ «ЛьвівбудМакс-інвест» наголошують – доступ до улюбленого джерела буде відкритим, і головне – безпечним.

«Це найвищий ступінь складності будівництва – п’ятий. Тому ми змушені загородити частину території, щоб уникнути будь-яких ризиків. Разом з тим, мешканці можуть не переживати, – наголошує Роман Кудь, відповідальний за виконання будівельно-монтажних робіт. – Доступ до джерела буде відбуватися з вулиці Топольної. А решта території колишнього комплексу «Спартак» буде закритою для проходу, бо це зона підвищеного ризику».

Безпека та прозорі умови будівництва – найважливіші пріоритети для ТзОВ «ЛьвівбудМакс-інвест». Тут вже отримали всі необхідні дозвільні документи, погодили проект і готуються до будівельних робіт. Сам спорткомплекс планують відкрити у першому кварталі 2019 року. Проект і справді масштабний – на території майбутнього «Спартака» буде все для тих, хто хоче вести активний та здоровий спосіб життя.

«За проектом ми плануємо тут зводити п’ятиповерховий готель, 50-метровий басейн з трибунами, ковзанку, центр розвитку дитини з функціями дитячого садочка, – розповів Орест Макогоненко, директор «ЛьвівбудМакс-інвест» – Крім того, ми ще плануємо збудувати зали для ігрових видів спорту, облаштувати простір для громадськості, торгові галереї, де можна буде придбати спортивні товари і товари для здорового харчування. Хочу наголосити на тому, що будувати ми будемо за всіма нормами, з дотриманням безпечних відстаней від будівель, з безпечним проходом до джерела».

Одна із місій забудовника – відновити традиції спортивного відпочинку для широкої громадськості. Адже «Спартак» здавна був місцем для активних ігор, плавання і відпочинку.

«Мій стрийко приїжджав з Канади перед війною, відвідував «Спартак». Казав, тут дуже гарно було, показував мені знімки. Були тенісні корти, басейни, настільний теніс , відбувалися різні заходи», – поділився спогадами мешканець вулиці Липинського, пан Зеновій, висловлюючи сподівання на те, що відновлений спорткомплекс стане ще кращим.

Забудовники запевняють, що так і буде – адже будують «Спартак» якраз для того, щоб створити сучасні умови для спорту та оздоровлення.

Звісно, важливим такий проект буде і для інфраструктури міста, адже в «Спартаку» створять всі умови для проведення змагань як всеукраїнського, так і міжнародного рівня. До прикладу, розміри басейну 25 на 50 метрів – це олімпійський формат, а це значить, тут можуть змагатися майбутні медалісти! Чемпіонати сприятимуть притоку туристів, популяризації спорту серед молоді. І, мабуть, найголовніше те, що в мешканців мікрорайону та міста нарешті, замість небезпечних руїн з поганою репутацією, буде сучасний спорткомплекс з новітнім обладнанням, комфортним парком та всіма можливостями для родинних прогулянок чи персональних тренувань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук