Спецмісії ОБСЄ в Україні бракує безпілотників

Спостерігачам в Україні необхідна більша кількість безпілотників.

Про це заявив генсек Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Ламберто Заннієр, передає ТАСС.

«На сьогоднішній день ми, як і раніше, стикаємося з труднощами при отриманні доступу (до окремих місць)», – повідомив Заннієр.

Також генсек ОБСЄ зазначив, що в ряді районів в зоні АТО домовленість про припинення вогню не виконується, що, на його думку, дозволяє говорити про використання учасниками конфлікту «дестабілізуючої стратегії».

«Там, як і раніше, небезпечно, і зберігається загроза посилення нестабільності в сусідніх районах. Я сподіваюся на те, що ті зусилля, які ми намагаємося здійснювати, спрацюють. Якщо станеться розширення конфлікту, то це стане поганою новиною для всіх», – зазначив Заннієр.

При цьому він зазначив, що з урахуванням необхідності продовження мандата спостерігачів ОБСЄ на сході України, який закінчується в кінці березня, він би хотів включити в склад груп, які там працюють, неозброєних військових спостерігачів.

«Ми могли б використовувати військових (спостерігачів), участь яких підвищила б можливості місії, її ефективність при виконанні завдань, які традиційно відносяться до сфери діяльності миротворців. Я думаю, що це було б плюсом у роботі. Я не думаю, що це повинно сприйматися як табу», – заявив він.

Як повідомляв ZAXID.NET, 24 лютого міністр закордонних справ Німеччини заявив, що термін перебування спецмісії ОБСЄ в Україні продовжено ще на рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук