Спікером Сейму Польщі вперше в історії обрано жінку

СвітХристина Нога, 8 листопада 20110
Спікером Сейму Польщі вперше в історії обрано жінку
фото novini.bg
Ева Копач

Головою Сейму Польщі 8 листопада вперше в історії країни обрано жінку - нею стала лікар-педіатр та колишня міністр охорони здоров’я Ева Копач.

«За»кандидатуру 55-річної Еви Копач на першому засіданні Сейму VIIскликання проголосувало 300 депутатів при необхідних для ухвалення рішення 227 голосах.

„Ми повинні бути вірними Конституції та служити не собі, а тим, завдяки кому ми тут є”, - сказала Е.Копач після голосування, яка з 2003 року є членом партії „Громадянська платформа”.

Перед голосуванням відбулася перепалка між представниками партії влади та найпопулярнішої опозиційної партії „Право та справедливість”, які, зокрема, звинуватили Ева Копач у поданні неправдивої інформації про Смоленську катастрофу.

Нагадаємо, сьогодні розпочав роботу новий склад Сейму та Сенату Польщі, що був обраний за результатами чергових парламентських виборів на початку жовтня.Поляки обрали 460 депутатів нижчої, але головної законодавчої палати парламенту Сейму, та 100 сенаторів.

Довідка:

Ева Копач родом з 40-тисячного містечка Скаришев, розташованого в столичному Мазовецькому воєводстві.

Політичну кар`єру розпочала в 1998 році, а з 2001 року вступила до ”Громадянської платформи” та з того часу щоразу обиралася до Сейму.

Після перемоги РО на позачергових парламентських виборах 2007 року очолила міністерство охорони здоров`я, де пропрацювала до сьогоднішньої відставки уряду у зв`язку із формуванням нового кабінету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук