Співробітники НАБУ обшукали кабінет голови Окружного адмінсуду Києва

Обшуки проводяться у справі про незаконне збагачення голови суду

Співробітники НАБУ  обшукали кабінет голови Окружного адмінсуду Києва

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) проводить обшуки в Окружному адміністративному суді Києва, повідомив суддя — спікер Окружного адмінсуду Богдан Санін.

«Ранок у суді почався незвично. В суді з 7-ї ранку відбуваються обшуки, які проводять люди зі схожими нашивками, як у НАБУ», – написав він.

Заступник голови суду Євген Аблов пов’язав проведення обшуків з тим, що в Окружному адмінсуді розглядають дві справи проти НАБУ. В одній – громадська організація оскаржує створення Громадської організації при НАБУ, в іншій – оскаржується призначення першого заступника директора бюро Гізо Углави.

«Суддя Аблов учора був на допиті в НАБУ (як свідок) і підтвердив у протоколі допиту факт втручання НАБУ в судовий процес з розгляду справ, де стороною є НАБУ. Імовірно, суд, який дав санкцію на обшук – районний суд міста Львова», – додав Санін.

Судово-юридична газета повідомила, що обшуки проходять у кабінеті голови ОАСК Павла Вовка, самого судді немає. З офісу Вовка винесли системний блок комп’ютера.

В прес-службі НАБУ повідомили, що Обшуки здійснюються не лише в кабінеті, але й за місцем проживання голови суду і проводяться в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого 9 грудня 2016 року на підставі аналізу е-декларації за фактом його ймовірного незаконного збагачення.

«Будь-які заяви про можливий зв’язок між слідчими діями НАБУ та адміністративними провадженнями ОАСК щодо діяльності Бюро, зокрема зі справою щодо оскарження призначення першого заступника директора Національного бюро Гізо Углави, є відверто спекулятивними та не мають підтвердження», – наголосили в НАБУ.

Вовк – кандидат на посаду судді Верховного Суду, Громадська рада доброчесності (ГРД) мала претензії до нього. ГРД поставила під сумнів дані декларації кандидата, оскільки він є власником досить дорогого майна. Питання виникли також до поїздок за кордон. Оскільки Вовк усе життя працює на державних посадах, то у ГРД виникли питання про джерела коштів, на які він придбав це майно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук