Сподіваюся, ми досягнемо компромісу щодо бюджету розвитку Львова, - Адамик. ВІДЕО

13 лютого 20093500

"Сьогодні у Львівській міській раді буде важкий день. Надіюся, що в наших колег з "Нашої України" вистачить здорового глузду, щоб прийняти бюджет розвитку Львова на 2009 рік. У цій ситуації інтереси громади мають бути вищими за власні амбіції, сподіваюся, сьогодні ми досягнемо компромісу", - заявив 13 лютого в коментарі ZAXID.NET голова фракції ГП "Пора" у Петро Адамик.

"Я у питанні виконання бюджету розвитку є оптимістом. Якщо у нас буде бажання працювати, то ми зможемо виконати бюджет. Це, як казала моя бабця: очі бояться, а руки зроблять", - зазначив Петро Адамик. Депутат нагадав, що минулого року бюджет розвитку в частині продажу землі наповнювався мало і одну ділянку декілька разів виставляли на аукціон, тоді як документи на інші 16 ділянок лежали на столі у земельної комісії. "Зараз ці ділянки готові до продажу, і я переконаний, що наш бізнес точно викупить хоча б половину цієї землі", - переконаний Петро Адамик.

Зараз у сесійній залі перебувають всього близько 15 депутатів.

Нагадаємо, 12 лютого під час сесійного засідання депутати встигли лише затвердити порядок денний за основу і не змогли почати роботу по питаннях порядку денного, оскільки не досягнули компромісу щодо того, чи розглядати їм проект бюджету розвитку. Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий оголосив перерву в сесійному засіданні до 10 год. 13 лютого.

Депутати Львівської міської ради головний фінансовий документ не захотіли приймати. Вони відкрито блокували роботу міської ради наче б тому, що проект документу не досконалий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук