Спортивні гуртки Львова боролися за першість осінньої спартакіади

СпортОленка Кук, 21 жовтня 2016, 19:51 374 0

Спортивні гуртки з шести районів Львова змагалися за першість осінньої спартакіади. Школярі за два дні взяли участь у п’яти видах змагань: міні-футбол, волейбол, легкоатлетичне триборство, спортивний каламбур та веселі старти.

Дисципліна у спартакіаді – незмінна складова. Футболісти чекали наказу, аби розпочати матч. І хоч іноді командам було важко влучити по м’ячу, налаштування школярів було гідне фіналу Ліги Чемпіонів.

«Ну суперник був дуже важкий, ми вже з ним не перший раз іграли і раз програли», – захекано зізнається переможець турніру Андрій.

Своєї команди чекали і учасники веселих стартів. Тут тримати ситуацію під контролем головному судді було складніше, втім тільки розпочалися змагання, усі сконцентрувалися на своїх завданнях.

«Простий біг для дитини не дає великого ускладнення. Біг змійкою, то вже трошки ускладнено. М’ячики ставити, фішки – це вже і координацію розвиває, і швидкість. Кубик, то є стрибучість і швидкість і координація», – пояснює головний суддя Андрій Адамович.

А ще м’ячики вилітають з рук, і кубики не слухаються. А позаду чекають партнери, аби перейняти естафету.

«Найважче було кубики носити. Тому, що дуже легко було їх втратити», – зізнається учасник веселих стартів Влад.

Та справжня ціль спартакіади не золото чи срібло, а спортивний інтерес.

«Дітям дуже цікаво пізнати себе, побачити інших, а також елемент змагальний і спортивний азарт», – підтверджує організатор змагань Роман Кладько.

Опісля останніх змагань – спортивного каламбуру, усі тріумфатори отримали свої кубки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук