Спостерігачі ОБСЄ зафіксували новітнє російське озброєння в Луганській області

СуспільствоАндрій Стець, 3 квітня 20192810

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на окупованій території Донбасу російські новітні системи озброєння. Зокрема, у н.п. Южна Ломуватка на Луганщині розміщені автоматизована станція перешкод Р-330Ж «Житель» і комплекс радіоелектронної боротьби «Тирада-2». Про це повідомляє Постійне представництво України при ОБСЄ в Twitter.

«Російські новітні системи озброєння - автоматизована станція перешкод Р-330Ж «Житель» і комплекс радіоелектронної боротьби «Тирада-2» - зафіксовані Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ неподалік від н.п. Южна Ломуватка (60 км на захід від Луганська, - ред.), на окупованій Росією частині Донбасу», - йдеться в повідомленні.

Раніше в звіті місії ОБСЄ йшлося про те, що 16 березня безпілотник СММ малого радіусу дії виявив автоматизовану станцію перешкод (Р-330Ж «Житель») на автомобілі «КамАЗ-4310» і комплекс радіоелектронної боротьби («Тирада-2») неподалік від Південної Ломуватки. Щоденні оперативні звіти СММ ОБСЄ публікуються тільки в текстовій формі без супровідних фотографій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук