Справа Луценка покаже, чи закон дійсно один для всіх, - Ганна Герман
"Я не бачу жодної політики у цій справі, вона є суто кримінальною. А хіба Луценко не підпадає під своє ж гасло: "Закон - один для всіх"?. Тож крапку тут повинен поставити суд. А решта - це уже справа моральності Луценка і влади. Якщо, незважаючи на рішення суду, він не буде відправлений у відставку, значить влада така, як і діючий міністр внутрішніх справ. Якщо ж влада очиститься, тоді її по-іншому оцінить суспільство", - так сьогодні, 25 січня, нардеп від Партії регіонів Ганна Герман прокоментувала ZAXID.NET порушення кримінальної справи проти міністра МВС Юрія Луценка за нанесення меру Києва Леоніду Черновецькому легких тілесних ушкоджень.
Разом з тим політик додала, що Партія регіонів вимагатиме відставки Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ незалежно від того, яким буде рішення суду у цій справі. Ганна Герман пояснила це тим, що Луценко сам зізнався у тому, що побив людину, а відтак рішення суду тут не є настільки важливим. "Ми повинні принципово цього вимагати, а від того, як у цій ситуації вчинить влада, так вона буде оцінена суспільством", - додала Ганна Герман, коментуючи вірогідність відставки Луценка.
Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом інциденту, що стався 18 січня 2008 року після закінчення роботи РНБО України, в ході якого київському міському голові Леоніду Черновецькому було умисно спричинено легкі тілесні ушкодження.
Кримінальну справу проти Луценка порушено за ч.2 ст. 125 Кримінального кодексу.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВодночас в повідомленні прес-служби прокуратури Києва відзначається, що кримінальна справа, передбачена зазначеною статтею, є "Справою приватного обвинувачення, однак, зважаючи на те, що цей злочин має особливе громадське значення, відповідно до ч. 3 ст. 27 КПК України справу порушено органами прокуратури".