«Справжній детектив» не триватиме більше трьох сезонів

КультураДарина Цвях, 30 червня 20140
«Справжній детектив» не триватиме більше трьох сезонів
фото IMDB

Нік Піццолатто, автор одного з найкращих серіалів 2014 року, попередив шанувальників «Справжнього детектива», що шоу триватиме недовго.

Одна із головних особливостей «Справжнього детектива» полягає в тому, що сценарій кожного сезону - оригінальна історія, написана власноручно Піццолатто. Але такий кропіткий підхід до обраного формату серіалу-антології накладає свої обмеження.

Піццолатто зізнався, що це неймовірно складний процес. За його словами, в такому режимі («одна ідея - один сезон») він не зможе протриматися довше трьох років. Отже, можна сказати, що «Справжній детектив» не піде далі трьох сезонів. Якщо, звичайно, Нік не вирішить порушити свій підхід і не візьме на роботу команду сценаристів, як це робиться в інших серіалах.

Також творець серіалу попросив не вірити жодним чуткам про те, що відбуватиметься у другому сезоні.

Як говорить Піццолатто, «про те, що буде в нових епізодах, знаю тільки я; є ще двоє хлопців, які зі мною працюють, але і вони не до кінця в курсі, що до чого».

Також не варто чекати у новому сезоні Метью МакКонахі, який зіграв головну роль у першому сезоні: кожен сезон матиме своїх героїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук