США готові обмежити масштаби шпигунства

СвітМарта Кривецька, 28 жовтня 20137743
Білий дім

Влада США не виключає обмеження збору розвідданих американськими спецслужбами, заявив прес-секретар Білого дому Джей Карні. За його словами, розпочатий з ініціативи президента Барака Обами перегляд розвіддіяльності може вимагати "додаткових обмежень" в процесі збору інформації. Мета процесу - з'ясувати, "що йде не так" в зборі розвідувальної інформації, сказав Карні.

Карні не навів подробиць щодо того, яка діяльність спецслужб може бути обмежена, але двічі повторив, що, на думку Обами, важлива цінність одержуваної інформації.

"Президент твердо вважає, що ми повинні збирати цю інформацію не тому, що можемо, а тому, що це необхідно", - сказав Карні. Він повторив, що, за даними американської влади, з допомогою стеження вдалося запобігти "безлічі терористичних змов", не згадавши конкретних епізодів.

За словами представника Білого дому, в нинішньому світі з його безпрецедентними потоками інформації США повинні продовжувати збір розвідувальної інформації, якщо хочуть встигати за темпом технологічних змін.

США виявилися під вогнем критики після оприлюднення інформації про масштабне стеження спецслужб на території країни і в багатьох зарубіжних країнах. Зокрема американським спецслужбам закидають прослуховування телефону канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук