США можуть скасувати Green Card

СвітМарта Кривецька, 20 травня 201334921
США

Конгрес США обговорює новий проект міграційної реформи. Якщо його буде прийнято, лотерею Green Card можуть скасувати. В центрі уваги нового плану – високоосвічені фахівці, а карта давала можливість перебратися до Америки майже будь-якій людині зі середньою освітою.

Республіканці давно вимагають припинити розіграш цієї лотереї. Раніше вони вже пропонували відповідний законопроект. Однак його не затвердив сенат, який перебував під впливом демократів. Тепер же позиція демократів в цьому питанні може змінитися.

"Запропоновано ще один великий і складний законопроект. У законопроекті розглядається проблема отримання американського громадянства 11 мільйонів нелегальних іммігрантів, що піднімається демократами. Щоб прийти до компромісу у питаннях проведення імміграційної реформи, демократи погодилися з пропозицією про припинення лотереї", – пояснив експерт з питань імміграції у Раді із зовнішніх зв'язків у Вашингтоні Едвард Елден.

Згідно з запропонованим законопроектом тепер візи, які поширювалися через лотерею, будуть виділятися іммігрантам з досвідом роботи та освітою.

Деякі експерти вважають, що угода між двома партіями у питанні Green Card – це великий прорив за останні роки. Під час президентських виборів 2012 року Барак Обама отримав особливу підтримку іспаномовних виборців, вплив яких зростає. Він обіцяв, що за час другого президентського терміну проведе всебічну імміграційну реформу. Республіканці, навпаки, зібрали дуже мало голосів серед іспаномовних виборців. Тепер усередині партії почастішали розмови про потребу врахування демографічних змін у країні.

Комітет сенату США з правових питань пропонує внести сотні змін до законопроекту про імміграційну реформу. За словами Елдена, серед змін можуть бути і пропозиції про те, щоб залишити Green Card. Однак він не вірить, що ці пропозиції знайдуть свою реалізацію. Можна сказати, що немає політичної сили, яка підтримала б лотерею, говорить він. Зараз прихильники розвитку технологічної індустрії та іспаномовних американців докладають всіх зусиль, щоб захистити свої інтереси. Можливо, у червні конгрес США проголосує за цей проект.

Green Card – це документ, який дає право постійно жити в Америці. Отримати цей документ можна кількома способами, зокрема виграти в лотереї. Вона була задумана, щоб залучати активних іммігрантів і підтримувати багатонаціональність населення США.

У межах лотереї Green Card візу отримують близько 55 тисяч людей на рік. Загалом Америка видає більше мільйона віз. Коли людина подає заяву, у посольстві перевіряють, чи брала участь особа у лотереї Green Card, якщо брала, шансів на отримання візи буде менше.

З 2003 року майже 25 тисяч українців змогли переїхати у Сполучені Штати, отримавши дозвіл на постійне проживання у так званій лотереї Green Card.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук