США роблять жорсткішими правила видачі віз вагітним жінкам

Адміністрація Дональда Трампа обмежує всі форми імміграції, але президента США особливо турбує питання про громадянство за правом народження

СвітАндрій Стець, 23 січня7370
Люди, які ідуть в США на лікування, повинні будуть довести, що в них є гроші, щоб заплатити за нього

Влада США з п’ятниці, 24 січня, посилить правила видачі віз вагітним жінкам, щоб обмежити так званий «пологовий туризм». Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на AP.

Як повідомляється, заявниці, які, на думку консульських працівників, прибувають в США в основному для того, щоб народити, тепер будуть розглядатися як інші іноземці, що прибувають в США для медичного лікування. Вони повинні будуть довести, що їдуть на лікування і у них є гроші, щоб заплатити за нього.

Держдепартамент планує оприлюднити нові правила в четвер, 23 січня. Вони набудуть чинності наступного дня.

Практика приїзду в США для пологів в основному легальна, хоча є окремі випадки, коли влада заарештовує операторів агентств з «пологового туризму» за шахрайство з візами або ухилення від сплати податків. А жінки часто чесно заявляють про свої наміри при оформленні віз і навіть показують підписані контракти з лікарями і лікарнями.

Зазначимо, що адміністрація президента США Дональда Трампа обмежує всі форми імміграції, але президента особливо турбує питання про громадянство за правом народження, оскільки кожен, хто народився в США, вважається громадянином, згідно з Конституцією. Він виступав проти цієї практики і погрожував покінчити з нею.

Регулювання туристичних віз для вагітних жінок – це один із способів вирішити цю проблему, який однак піднімає питання про те, як офіцери визначатимуть, чи вагітна жінка, і чи може жінка отримати відмову від прикордонників на основі підозри у вагітності.

Раніше повідомлялося, що іммігрантам, які подають документи на отримання віз до США, буде заборонено вʼїзд до США, якщо вони не доведуть, що можуть забезпечити собі медичну допомогу протягом 30 днів після вʼїзду або самі не зможуть оплатити її.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук